מקדחה מגנטיתמכונות קידוח מגנטיות אקונומיות

מכונת קידוח מגנטית

בסיס מגנטי בסיס קידוח הוא מוצר הליבה של BDS Maschinen ®. אנו מתמחים בייצור של מכונות קידוח בסיס מגנטי מאז 1989 ולרכז את המיקוד העיקרי שלנו על קו מוצרים זה.

כיום, יש לנו מגוון רחב ביותר של מקדחות מגנטיות בעולם. עם יותר מ 27 דגמים של מקדחות מגנטי כמו מודלים סטנדרטיים כמו גם כדי לעשות מיוחד תרגילים מגנטיים למטרות מיוחדות.

מה שהופך את
BDSלמכונות קידוח מגנטיות על בסיס
BDSהן טכנולוגיות הדור הבא כמו 1.) בקרת גל אלקטרוניקה מלאה לפלט ואט יציב גם בעת הקידוח, ואט של מכונות קידוח הבסיס המגנטי לא נופלים בזמן הקידוח. 2.) צ’אנקים ללא מפתח לקדוח כדי לשנות את הכלים מבלי לאבד זמן ומאמצים. 3.) מברשת פחמן לבישה מחוון שליטה. 4.) הדור הבא בוררים על דגמים חדשים. 5.) השלם פנימי הכבלים של כבל המנוע. 5.) כמעט כל מכונות קידוח בסיס מגנטי זמין אפשרות סיבוב בסיס. 6.) שמן אמבט תיבת הילוכים עבור חסון, חובה כבדה וחיי שירות ארוכים של מקדח מג. 7.) מחוון הדבקה מגנט לבטיחות; ועוד יתרונות רבים אחרים

יתר על כן, מכונות קידוח בסיס מגנטי מ
BDS Maschinen מסווגים לתוך ארבעה מחלקות ביצועים, כדי להקל על הלקוחות שלנו לבחור את הזכות מכונת בסיס מגנטי קידוח עבור הדרישה שלהם. ארבע קטגוריות אלה נקראים ProfiPLUS, ProfiSTART, ProfiBASIC, ו ProfiSPEZIAL.

ProfiPLUS
מקדחות מגנטי מיועדים לקידוח, הקשה, ארבע פעולות ו רימינג, מדף אמבט,. אלה אפשריות על ידי תרגילי מגנטי ProfiPLUS
מודלים אלה מצוידים ” מוטורס ”. מנוע הפיך יכול לסובב בכיוון השעון, כמו גם נגד כיוון השעון.
BDS Maschinen
הוא אחד היצרנים מעטים מאוד של מקדחות מגנטיות בעולם עם מנועים הפיכים.

ProfiSTART
מכונות קידוח בסיס מגנטי
ProfiSTART
מיועדים לפעולות קידוח חובה כבדה. למכונות אלה יש את היתרונות על פני המתחרים על ידי בעל תכונות כמו הכבלים הפנימיים המלא, מחוון מגנט, שמן חזקים תיבת ההילוכים, ואת החשוב ביותר
צ’אנקים ללא מפתח
מקדחה עבור מודלים מורס הקשה .2

ProfiBASIC
בסיס מגנטי בסיס מכונות קידוח לאחרונה הציג מכונות קידוח בסיס מגנטי עבור משתמשים שיש להם פחות דרישת קידוח רוצה להיות מחיר יותר מכונת חסכוני. אלה מכונות קידוח בסיס מגנטי כמו שלנו אחרים מכונות קידוח מגנטי הבסיס נעשים גם בגרמניה. מכונות אלה נעשים מחיר חסכוני על ידי הפחתת תכונות נוספות מהמכונה על ידי ביצוע פשוט ככל האפשר. אלה מכונות קידוח מגנטי הבסיס יש תיבת שומן כבד חובה, יש הכבלים החיצוניים חסרים מחוונים וחיישנים. אלה מכונות קידוח בסיס מגנטי הפכו פופולריים מאוד בקרב משתמשים אשר רצה לקנות מכונת חסכוני מחיר אבל לא רוצה להתפשר על איכות.

ProfiSPEZIAL
הן מכונות קידוח מטרה מיוחדת עבור דרישות קידוח מיוחד של המשתמשים. אלה סוגים של מכונות קידוח מורכב של מכונת קידוח פנאומטי, קומפקטי נמוך גובה מכונת קידוח מגנטי, סוללה אלחוטית מופעל מכונת קידוח מגנטי, שני דגמים חדשים של מכונות קידוח מגנטי אוטומטי, שני דגמים חדשים של קידוח מגנטי אוטומטי בתוספת מכונות הקשה, חשמלי מונע קידוח רכבת , בנזין מונע הקידוח של הרכבת ואת המותג החדש לגמרי לחצות בסיס בסיס מכונת קידוח מגנטי.

יותר מ 27 דגמים של מכונות קידוח מגנטי המספקות כל סוג של פתרונות עבור פעולות קידוח, ובכך המוטו שלנו, פשוט קידוח פשוט.